Способи доставки, оплати, повернення

1. Умови та порядок надання Послуг

1.1. Консультаційні послуги надаються в повному обсязі за умови їх 100% (сто відсотків) оплати Замовником.

1.2. Факт придбання консультаційних послуг є беззаперечним прийняттям Замовником Договору-оферти. Замовник, який скористався послугами Виконавця, розглядається як особа, яка вступила з Виконавцем в договірні відносини.

1.3. При належному виконанні Виконавцем своїх зобов’язань Замовник приймає виконані роботи.

1.4. Якщо Замовник в 7 (семи) денний термін після закінчення надання послуг не пред'являє свої письмові претензії Виконавцю, робота вважається прийнятою. Відсутність такої письмової претензії означає, що послуги надані в термін і належної якості.

2. Умови Оплати, Доставки та Повернення коштів

2.1. Оплата Послуг здійснюється Замовником одним з пропонованих на веб-сайті способом. Вибір і використання способу / форми оплати Послуг здійснюється Замовником на власний розсуд із запропонованих варіантів. Безпека, конфіденційність, а також інші умови використання обраних Замовником способу / форми оплати виходять за рамки даної Оферти і регулюються угодами (договорами) між Замовником та відповідними організаціями.

2.2. Оплата послуг проводиться за відповідним посиланням на сторінці сайту. Під час оплати Замовник вказує в спеціальній формі на сторінці сайту свої контактні дані. Замовник повністю несе відповідальність за правильність і достовірність вказаних контактних даних, оскільки саме за вказаними контактними даними проводитиметься обмін інформацією. Після здійснення оплати за цим договором без виставлення рахунку, Замовник отримує автоматичне підтвердження оплати на сайті https://www.eccna.eu/.

2.3. Всі контактні дані для отримання послуги дублюються Замовнику за адресою електронної пошти, вказаною при оформленні Заявки, тільки після надходження 100% коштів Замовника на розрахунковий рахунок Виконавця. У разі, якщо Замовник оплатив і не отримав листа через 3 робочі дні після оплати – необхідно зв’язатися зі Службою підтримки ФОП Летягін Дмитро Сергійович за адресою електронної пошти lds898@gmail.com (Далі – Служба підтримки) надавши копію квитанції про оплату.

2.4. Повернення грошей у разі відмови від участі та надання послуг проводиться не менше, ніж за 14 днів до початку заходу та надання послуг. В окремих випадках повернення грошей проводиться не менше, ніж за 30 днів до початку заходу, про що надається додаткова інформація в умовах оплати відповідного заходу. Виконавець має право утримати при поверненні коштів вартість оплати за транзакції, якщо платіж здійснювався за допомогою електронних систем прийому платежів.

Написати нам